Македонски | Shqip | English |

VW CRAFTER DUPLA KABINA 2.5 TDI -10

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 18 јан. 12:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volkswagen
Модел: Crafter
САМО ВО АУТОНИКО!!!
ПРОДАЖБА НА ВОЗИЛА НА РАТИ СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 18 РАТИ БЕЗ КАМАТА
VW CRAFTER DUPLA KABINA
- ПРОИЗВЕДЕНО 2010 ГОДИНА
- ЗАФАТНИНА 2461 SM3
- СИЛА НА МОТОР 100 KW
- МАНУАЛЕН МЕНУВАЧ
- КЛИМА
- ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО
- ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
- ЕЛЕКТРИЧНО ПОДЕСУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ
- ДИМЕНЗИИ НА ТОВАРЕН ДЕЛ
ДОЛЖИНА 2,60 М
ШИРИНА 2,0 М
ВИСИНА 30 СМ
- АЛУМИНИУМСКИ СТРАНИЦИ
- МЕТАЛЕН ПОД
- AIRBAG
- ASR
- ВОЗИЛОТО Е УВЕЗЕНО ОД ХОЛАНДИЈА И ДОНЕСЕНО СО ВОЗЕЊЕ
- ВОЗИЛОТО Е ЦАРИНЕТО И ПЛАТЕНИ СИТЕ ТРОШОЦИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ИГОР 070722077
ИЛИ ПОВЕЛЕТЕ НА ЛИЦЕ МЕСТО НА НАШИТЕ АВТОПЛАЦЕВИ 1. СКОПЈЕ КИСЕЛА ВОДА СПРОТИ ЦЕМЕНТАРА
2. СЕЛО КАДРИФАКОВО НА МАЃИСТРАЛНИОТ ПАТ ШТИП-ВЕЛЕС
ИЛИ ПОГЛЕДАЈТЕ НА НАШАТА WEB STRANA WWW.AUTONIKO.MK
Нема посетени огласи
Кон почеток