Македонски | Shqip | English |

Zastava 650 ekstra

Се продава од: Blagoj 29 мар. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Zastava
Модел: 650
Voziloto e vo odlicna sostojba pali vozi samo ne e registrirano
Нема посетени огласи
Кон почеток