Македонски | Shqip | English |

Elektricen sporet

Се продава од: Elektricno Sporet 15 мар. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 МКД

Локација: Штип
Производи : Шпорети и Микробранови печки
Марка: Друга марка
Модел: Favorit
Elektro Sporetot raboti samo Kapakot e defekt
Нема посетени огласи
Кон почеток