Македонски | Shqip | English |

Medijapanski vrati

Се продава од: Стојан 23 мар. 19:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 МКД

Локација: Штип
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
Се продаваат медијапански врати во одлична состојба со каса 10 см со следните димензии:


4 врати 101 х 207 см десно отворање,
2 врати 91 х 207 см десно отворање,
1 врата 91 х 207 см лево отворање,
1 врата за wc 71 х 207 лево отворање,
Нови купени 16.000 денари со брави.
Нема посетени огласи
Кон почеток