Македонски | Shqip | English |

Lavaboa

Се продава од: Stojan Вчера 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.390 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 МКД

Локација: Штип
Опрема : Инвентар за купатила
Се продаваст неонки 9 на број со долзина 120 см - 9 бројки и две 60 х 60 см - 2 бројки. Се продаваат и две лавабоа медијапански во одлична состојба. Цена за една неонка 800 денари една бројка. Цена за лавабоата 8000 ден.
Нема посетени огласи
Кон почеток