Македонски | Shqip | English |

Ram ddr2 2gb ddr2 1gb

Се продава од: Laze Nikolovski 10 јан. 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

300 МКД

Локација: Штип
Ispravni 100%
prakjam po kargo
Ddr2 1x2gb 500den parce
Ddr2 6x1gb 300den parce
Ddr2 5x512mb 200den parce
ako gi zemete site moze i popust
Нема посетени огласи
Кон почеток