Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia XA Ultra

Се продава од: Bojan Вчера 09:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.300 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 500 МКД   9 000 МКД

Локација: Штип
Марка: Sony
Модел: Xperia XA
Sony Xperia XA Ultra:
https://m.gsmarena.com/sony_xperia_xa_ultra-8102.php

6.0" екран 1920x1080 пиксели, octa-core процесор, 3 GB рам, 16 GB внатрешна мемороја, 21 МР главна камера, 16 МР селфи камера.
Телефонот oд прв ден е користен со заштитна маска и фолија и е во одлична состојба.
Заедно со телефонот давам оригинален полнач и слушалки, маска на преклоп, силиконска маска, 3 заштитни фолии за екран, 1 стаклена фолија за екран.

078-344-304 Бојан
Нема посетени огласи
Кон почеток