Македонски | Shqip | English |

Ovostarnik so Stip

Се продава од: Ивица 22 мај 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

20 000 ЕУР

Адреса: Суитлак
Површина: 12000 m2
Локација: Штип
Се продава овоштарник во месноста Суитлак (Чамлак) на атрактивна локација.Овоштарникот е со површина од 12 декара и објект за одмор со струја вода и асфалтиран пат.За повеќе информации на тел 078 306-134
Нема посетени огласи
Кон почеток