Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Stip

Се продава од: Svetozar 15 мар. 10:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 450 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Штип
Kukata e na dobra lokacija na dve min do centarot, kukata posledna vo ulicata mnogu e mirno i tiho dojdete da ja vidite nema da zazalite
Нема посетени огласи
Кон почеток