Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centralno gradsko podracje

Се продава од: // 14 мар. 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Површина: 200 m2
Број на спратови: 2 спрат
За живеалиштето: Самостојна куќа
Греење: Струја
Локација: Штип
Kuka vo blizina na istoriski arhiv i avtobuska stanica. 650 evra m2 070/501-202
Нема посетени огласи
Кон почеток