Македонски | Shqip | English |

Kuka vo nas.Tri Cesmi Stip ITNO

Се продава од: Ivan 10 јан. 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

29 500 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 360 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Дрва
Локација: Штип
Prodavam kuka vo naselba tri cesmi stip.kukata e nova gradva gradena 2010godina so site potrebni dokumenti planska kuka.ima tri sprata vkupna povrsina 360m2 i dvorno zemjiste od 500m2.povise informacii 078225117.kukata se prodava itno cenata ne e fiksna ima mesto za dogovor 29500 evra
Нема посетени огласи
Кон почеток