Македонски | Shqip | English |

Sprat od kuka vo Stip

Се продава од: Saso Вчера 16:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: Pirinska 82
Површина: 100 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Друго
Локација: Штип
Се продава спрат од куќа 100м2
Нема посетени огласи
Кон почеток