Македонски | Shqip | English |

Imot vo Cardaklija

Се продава од: // 23 апр. 15:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 1800 m2
За живеалиштето: Вода, Струја, Плац, Нива, Асвалт
Локација: Штип
Se prodava idealna cetvrtina od imot. 070/501-202
Нема посетени огласи
Кон почеток