Македонски | Shqip | English |

Nivi

Оглас од претпријатие. Се продава од: Олгица Николовска 15 мар. 14:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Штип
Се продаваат ниви на градежен реон, во реонот Плуждино Штип.

тел: 075-80-70-19
Нема посетени огласи
Кон почеток