Македонски | Shqip | English |

Plac od 3,5 dekari vo urbanisticka zona

Се продава од: // 23 апр. 15:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Штип
Површина: 3500 m2
За живеалиштето: Плац, Дозвола за градење
Локација: Штип
Se prodava plac/niva od 3,5 dekari vo urbanisticka zona vo blizina na carinskiot terminal.
070/501-202
Нема посетени огласи
Кон почеток