Македонски | Shqip | English |

Plac od 4 dekari vo naselba Balkanska

Се продава од: // 23 апр. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Штип
Површина: 4000 m2
За живеалиштето: Плац
Локација: Штип
Se prodava neizgradeno zemjiste od 4 dekari so dva placa od 650 m2 i 350 m2 vo naselba Balkanska.
070/501-202
Нема посетени огласи
Кон почеток