Македонски | Shqip | English |

Petosoben stan vo Stip

Се продава од: Надица 16 јан. 23:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 5
Адреса: Партизанска Лам. А/9
Површина: 159 m2
Локација: Штип
Голем стан во одлична состојба, на одлична локација, има паркинг и можност за купување на гаража. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток