Македонски | Shqip | English |

Cistokrvna haska mala

Се продава од: Hristijan 06 мар. 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 МКД

Локација: Штип
Миленичиња : Кучиња
Prodavam cistokrvna haska mala procistena eden pat od glisti stara e 1ipol mesec kutreto e zensko go prodavam samo poradi nemaje uslovi za cuvanje za cenata ke SE dogovoreme 2500denara e kutreto za poveke info javete se na 071-373-154
Нема посетени огласи
Кон почеток