Македонски | Shqip | English |

Pitbuli Hammond linija vrvno poteklo

Се продава од: Martin Денес 02:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.160 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

150 ЕУР

Локација: Штип
Миленичиња : Кучиња
Se prodavaat mali pitbulcinja stari 20 dena, vrven kvalitet vrvno poteklo, Hammond linija.
Malite imaat elktronsko pedigre.
5 maski
4 zenski
Povekje sliki i informacii na tel broj:
078-317-354
Нема посетени огласи
Кон почеток