Македонски | Shqip | English |

Aprilia RS 50

Се продава од: Goran 10 дек. 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Берово
Марка: Aprilia
Модел: Drug model
Се продава Aprilia RS 50cc Sport во исправна состојба. Потребно е само да се сменат некои делово за 100% функционалност (пали вози)
За подетални информации јавете се на 078508389 Сашко
Нема посетени огласи
Кон почеток