Македонски | Shqip | English |

GPS Navigacija Instalacija Mapi Prodazba Servis

Се продава од: OVATION studio 12 јун. 11:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

200 МКД

Локација: Битола
Опрема : GPS уреди
10 GODISNO ISKUSTVO i 5500 ZADOVOLNI KLIENTI
Imame ogromno iskustvo i znaenje, nudime najbrza najkvalitetna i garantirano profesionalna usluga

---ORIGINALEN LICENCIRAN softver i MAPI za 2019 god.
__ПРЕПОРАЧАНИ од ГСМ Македонија
__Соработка со повеќе реномирани компании и
Број еден партнер на сите камионџии
__24 часовна подршка

ИНСТАЛИРАМЕ GPS навигација FULL пакет на СИТЕ модели на
__МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
__ТАБЛЕТИ
__ГПС НАВИГАТОРИ
(Garmin ,TomTom ,Becker ,Navigon i SITE drugi marki i modeli)
__ПДА/ПНА уреди
__ЛАПТОПИ
__1 ДИН и 2 ДИН уреди
---NAJniski ceni (200 do 600 den.)

Prodazba na NOVI kvalitetni 5" i 7" GPS navigator za kamion , avtomobil, avtobus, motorcikli po NAJniski ceni - GARANTIRAME tocnost do 98%
Poveke modeli so ceni
5" incni - 4500 , 5000 den.
7" incni - 5500 , 6000 , 6500 , 7000 den.

--Preinstalacija ,sreduvanje i servisiranje site GPS uredi
--Softverski problemi na mobilki i GPS uredi
Нема посетени огласи
Кон почеток