Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 2007g

Се продава од: Тони Неделковски 05 јун. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.720 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 400 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
AUDI A3 2.0 140ks
-SPORTBECK FUL OPREMA
-KOLATA MOZE DA JA VIDITE VO SEKOE VREME
--AMBITION MODEL---
-FABRICKO RADIO SO CD
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-KLIMATRONIK
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-SERVO
-KOZEN VOLAN
-REKARO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO- 2 KLUCA
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BAG
-ELEKTRIKI NA SITE PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
-HALOGENI
-KOLATA E UVEZENA SO VOZEJNE
-PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
tel:078398432
Нема посетени огласи
Кон почеток