Македонски | Shqip | English |

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Се продава од: Dejan Lozanovski Денес 10:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Kia
Модел: Carnival
Kia Carnival vo odlichna sostojba
-redovno servisirana
-dva seta gumi Hancock (letni/zimski)
-kozni sedishta so greachi na sedishta
-klimatronic
-elektrika na prozori
-elektrika na retrovizori
-ABS
-airbag
-aluminiumski felni
Нема посетени огласи
Кон почеток