Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.6

Се продава од: Ivan 12 јун. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.120 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 900 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Opel Astra 1.6

Poveke info na: 078 200 241
Poveke info na: 078 200 241
Poveke info na: 078 200 241
Poveke info na: 078 200 241
Poveke info na: 078 200 241
Нема посетени огласи
Кон почеток