Македонски | Shqip | English |

OPEL VECTRA C 1.9 CDTI MODEL -06 PERFEKTNA

Оглас од претпријатие. Се продава од: ... 23 јун. 22:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 999 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
OPEL VECTRA C 1.9 CDTI--88KW--120 KS
--KLIMATRONIK--LADI ODLICNO
--TEMPOMAT
--BORD KOMPJUTER
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--ALUMINSKI BANDASI
--6X AIR BAG
--MAGLENKI
--FABRICKO CD RADIO
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA
--MOTOR,MENUVAC,KAROSERIJA,ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA SO VOZENJE 1.200 KM
--PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2006,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2005
---VOZILO ZA CENIELI!!!!!!!!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток