Македонски | Shqip | English |

К2094,МАЛ ПАРИЗ, НОВА КУЌА 100 М2 +130М2ДВОР

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 12 јун. 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

33 000 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: МАЛ ПАРИЗ
Површина: 100 m2
Број на спратови: 2 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Самостојна куќа
Греење: Дрва
Локација: Битола
К2094, МАЛ ПАРИЗ, САМОСТОЈНА КУЌА, ДВОРНО МЕСТО 133 М2, 50М2 ПРИЗЕМЈЕ + 50 М2 КАТ, СО ДВОР ДОЛУ ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА КУЈНА И КУПАТИЛО, ГОРЕ 3 СПАЛНИ, КУПАТИЛО И БАЛКОН,ГРАДЕНА 2004 ГОДИНА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток