Македонски | Shqip | English |

NAD PEDAGOSKA 75+8+11m2 RENOVIRAN OPREMEN P+4КАТ

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 12 јун. 11:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

49 500 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: НАД ПЕДАГОШКА
Површина: 75 m2
Локација: Битола
3-895, НАД ПЕДАГОШКА, РЕНОВИРАН, ОПРЕМЕН СТАН, 75М2 КОРИСНА ПОВРШИНА, 8М2 ПРЕКРАСНИ БАЛКОНИ, ПОДРУМ ОД 11 М2, П+4 КАТ, ГОЛЕМА ДНЕВНА СОБА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, 2 СПАЛНИ СОБИ, КУАПТИЛО СО ВЦ И ВЦ ПОСЕБНО, СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД ОД СТАНОТ (СТАНОТ Е МАЛКУ УПОТРЕБУВАН, А ОД МЕБЕЛОТ И ОПРЕМАТА ПОГОЛЕМИОТ ДЕЛ ОСТАНУВА ВО ЦЕНАТА)
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток