Македонски | Shqip | English |

Novi stanovi vo Bitola 38m2 46m2 64m2

Се продава од: andreevski Денес 09:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: Ѓорче Петров
Површина: 66 m2
Локација: Битола
На само 10 минути од центарот на Битола - Станбен-деловен комплекс: La petite Parisienne во Битола, нуди на продажба станови со:
-Квалитетна надворешна и внатрешна изолација
-REHAU дограма
-Централен систем на вентилација
-Високо квалитетна санитарија, туш кабини, кади, мебел; плочки од Француско и Германско прозводство,вградени казанчиња GROHE.
Закажете посета на комплексот и уверете со во квалитетот!
Останати станови 38м2, 46м2, 64м2

https://www.facebook.com/La-Petite-Parisienne-108544869688131/
Нема посетени огласи
Кон почеток