Македонски | Shqip | English |

PO PELAGONKA 1 RENOVIRAN DELUMNO 75+10+6М2,

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 13 јун. 09:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

46 500 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: ПОД ПЕЛАГОНКА 1
Површина: 75 m2
Локација: Битола
3-941, ПОД ПЕЛАГОНКА 1, РЕНОВИРАН ДЕЛУМНО, ТРОСОБЕН СТАН, НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ, 75 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА, 10М2 БАЛКОН И 6 М2 ПОДРУМ, СО ИНСТАЛАЦИЈА ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ, ГОЛЕМА ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА, КУЈНА ПОСЕБНО, ДВЕ ГОЛЕМИ СПАЛНИ СОБИ, КУПАТИЛО СО ВЦ И ВЦ ПОСЕБНО, ОСТАВА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток