Македонски | Shqip | English |

POD PAZAROT EDNOSOBEN SO SPALNA 40M2+3+6 PRIZEMJE

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ Денес 10:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

24 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 43 m2
Локација: Битола
1-857, ПОД ПАЗАРОТ, ЕДНОСОБЕН СТАН СО ДНЕВНА СОБА И КУЈНА, ПОСЕБНА СПАЛНА СОБА, НА ПРИЗЕМЈЕ, СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 40 М2, БАЛКОН ОД 3 М2 И ПОДРУМ ОД 6 М2, ОДРЖАН, НЕРЕНОВИРАН
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток