Македонски | Shqip | English |

Stan na Partizanska nasproti Tehnicko

Се продава од: Elizabeta 03 апр. 04:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

31 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Partizanska
Површина: 56 m2
Локација: Битола
Се продава стан на Партизанска, наспроти Техничко училиште
Нема посетени огласи
Кон почеток