Македонски | Shqip | English |

STANOVI I DELOVEN PROSTOR VO BITOLA

Се продава од: Љупчо 11 јун. 11:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

750 ЕУР

Број на соби: > 10
Адреса: Декорпод Битола
Површина: 54 m2
Локација: Битола
СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА ОД 40м2 ДО 85 м2!

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 900м2!

Цени за станови од 640е - 750е !

Веднаш вселиви !

Контакт: 075248982
ЛОКАЦИЈА - м.в ,,13ти јули,,бр.12 , Битола / Декорпод

Станбено деловниот објект ВИЗУРА претставува современ архитектонски објект за граѓани кој што сакаат урбан, модерен и мирен живот.

Новиот станбено деловен објект ВИЗУРА се наоѓа во непосредна близина од трговскиот центар ,,Кеопс,, и ,,Реонскиот пазар,,.
Богатството во самата локација се гледа во повеќе сегменти. Има лесен пешачки и автомобилски пристап, но објектот не е директно поставен на некоја од главите сообрајќајници во градот Битола со што се овозможува тивок, безбеден и мирен живот на станарите.

ГРАДБА

Станбено деловниот објект ВИЗУРА се состои од три меѓусебно поврзани ламели кои што заедно оформуваат една целина. Објекот висински се развива со:

- две подземни нивоа гаражи / визби (пристап со лифт и скали)

- приземје - деловен простор

- I - IV кат - 23 различни типови на станови од 34м2 до 85м2

- поткровје - станови во поткровје од 32м2 до 75м2

FB профил : Vizura Home
Нема посетени огласи
Кон почеток