Македонски | Shqip | English |

Trek Marlin 5 2016

Се продава од: Engjell 26 ноем. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР

Локација: Дебар
: Велосипеди
Марка: Trek
Модел: Moutain Track
Trek marlin 5 2016 vo odlicna sostojba.
gurtnite smeneti pred 2 dena
21 brzini
Нема посетени огласи
Кон почеток