Македонски | Shqip | English |

MERCEDES BANDAZI 20KI

Се продава од: MERCEDES 04 дек. 00:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Локација: Дебар
Опрема : Гуми и Бандажи
BANDAZITE NESE KINESKI, FARBANI ZA MERAK,SITE 4 SE PRAVI NESE KRIVI NI 1%. BEZ GRABATINKA NA NIV,ORIGINAL FABRIKA AMG, 20KI,ZADNI GUMI LETNI 275/35/20 PREDNI LETNI GUMI 245/35/20
Нема посетени огласи
Кон почеток