Македонски | Shqip | English |

Audi A4

Се продава од: Ermin 30 ноем. 17:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Prodavam audi A4
Motor 2.0'tdi
140 hp
Нема посетени огласи
Кон почеток