Македонски | Shqip | English |

AUDI A8

Се продава од: Genc 12 дек. 22:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A8
Dobro socuvana, letni gumi, zimski gumi novi. Registrirano do 26 August 2019.
Нема посетени огласи
Кон почеток