Македонски | Shqip | English |

Golf 5 1.9 TDI 6 brzini

Се продава од: Sabri 26 ноем. 09:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 800 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Golf V 1.9 TDI 6 brzini registriran do 07.2019 vo odlicna sostojba 77KW -105KS
Servisiran filtri ullje
Нема посетени огласи
Кон почеток