Македонски | Shqip | English |

Iveco Daily

Се продава од: Ilir 21 ноем. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 000 ЕУР

Локација: Дебар
Возила : Товарни и Влечни возила
Стил на каросерија:
Марка: Iveco
Модел: Daily
Iveco Daily
Нема посетени огласи
Кон почеток