Македонски | Shqip | English |

Placovite se naogat vo Mavrovo

Се продава од: Besnik 24 дек. 21:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: 2 placovi za vikendica ... 1e 385m2 a 2 e 661m2
Површина: 1046 m2
Локација: Дебар
Se prodavat 2 parcela za vikendica ..1 od 385m2.so Imoten list . Ima plateno i komunali za gradba.
2 plac e od 661m2 so imoten list
Нема посетени огласи
Кон почеток