Македонски | Shqip | English |

Dve kozi

Се продава од: Љубе 04 јун. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Се продаваат две млечни кози во с.Жван Демир-Хисар, цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток