Македонски | Shqip | English |

Kozi i jarina

Се продава од: Roza 22 јун. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Se prodavaat 40 kozi i 20 jarina, od ekoloski cista sredina, vo s SMILEVO opstina DEMIR HISAR, lice za kontakt Roza, telefon 078 750 581 ili 047 529 831,CENA PO DOGOVOR
Нема посетени огласи
Кон почеток