Македонски | Shqip | English |

Kazan za varenje rakija

Се продава од: Toni 31 мај 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

320 ЕУР   420 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Dobro socuvan dzidan kazan za varenje rakija
od 140 litra.Cena po dogovor.

Нема посетени огласи
Кон почеток