Македонски | Shqip | English |

Meso od polzavi

Се продава од: Blagoj 22 мар. 17:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Продавам полжави (месо од полжави) собирани во еколошки чисто поднебје.
тел.071 944 629
Благој
Нема посетени огласи
Кон почеток