Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM

Се продава од: DEJAN 04 мај 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Ford Focus 1.6 tdci 110 ks.

OPREMA:

-SERVO
-KLIMA
-ABS
-ESP
-BORD KOMPJUTER
-12 VOZDUSNI PERNICINJA
-RADIO CD
-ALARM
-KOMANDI NA VOLAN
-EL.STAKLA
-EL.RETROVIZORI
-CENTRALNA BRAVA DALINSKO
-PODESUVANJE NA SEDISTA
-PODESUVANJE NA VOLAN
-FABRICKO ZATEMNETI STAKLA


KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA PALI VOZI.
NAPRAVEN E KOMPLET SERVIS PRED 8000 KM,REBRASTI ZATEGACI VODNA PUMPA SITE KAISI I FILTRI CETIRI NOVI GUMI REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON CELA GOINA.
Нема посетени огласи
Кон почеток