Македонски | Shqip | English |

Lada Niva -96

Се продава од: Peco 11 јул. 23:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.010 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 850 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 5 000 - 9 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Lada
Модел: Niva
Voziloto e vo odlicna sostojba, atestiran plin, novi gumi, god. na proizvodstvo 1996, cena 1850 evra.
Tel. za kontakt 076/276-104 Peco
Нема посетени огласи
Кон почеток