Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz ML 270 moze i zamena

Се продава од: Dejan 16 мај 20:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 270
Mercedesot e vo odlicna sostojba
Pred 4 meseci napraven golem servis
Smeneto e:
Lamela
Potisna
Druglager
Plocki
Diskoj
Novi gumi
Maslo i site filtri
Registriran do 11-2018
Moze i zamena so vasha doplata
Нема посетени огласи
Кон почеток