Македонски | Shqip | English |

Renault Clio

Се продава од: Kire 22 мар. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.710 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 250 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Clio
Renault Clio 1,4 benzin 5 vrati registrirana do 8 mesec vo dbra sostojba redovno servisirana ,cena 1250 evra
Нема посетени огласи
Кон почеток