Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3

Се продава од: Ljupco 06 мај 19:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 200 ЕУР

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Prodavam golf 3, 1.9 variant tdi. 66kw, golfot e vo vozna sostojba, registracijata mu zavrsuva na 15.05 2018. Cena 1200 evra, no ima prostor za dogovor. Telefon za kontakt: 071 607 281 Ljupco
Нема посетени огласи
Кон почеток