Македонски | Shqip | English |

CAT 442 D

Оглас од претпријатие. Се продава од: MAIT 26 јул. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

24 000 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Градежни машини
CAT 442 D
GOD 2002
SATI 5000
Нема посетени огласи
Кон почеток