Македонски | Shqip | English |

Korpa mixer za beton

Оглас од претпријатие. Се продава од: MAIT 12 авг. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Градежни машини
korpa mixer za beton
god 2004
se priklucuva na skip cat,jcb case...
Нема посетени огласи
Кон почеток